Меню сайту
Міні-чат
200
Новини у футболі
Головна » 2009 » Жовтень » 29 » "Шахтар" - "Динамо" - 2:0. Зупинка у чвертьфіналі
14:09
"Шахтар" - "Динамо" - 2:0. Зупинка у чвертьфіналі
У нинішньому розіграші Кубка України з початкового раунду жереб зводив «Динамо» з найсильнішими суперниками. Для виходу до чвертьфіналу команді Валерія Газзаєва довелося на виїзді по черзі обіграти «Арсенал» та «Металіст». Останнім опонентом динамівців, підібрати ключі до якого цього разу не вдалося, став донецький «Шахтар». Рівна гра на «Донбас Арені» впродовж усієї зустрічі й точні удари у виконанні Даріо Срни в середині першого тайму та Фернандіньо в компенсований арбітром час, визначили переможця. «Шахтар» вийшов до півфіналу Кубка України, а «Динамо» здобуло можливість зосередитися на виступі в чемпіонаті України та Лізі чемпіонів. Зайве казати, з яким піднесенням і спортивною злістю виходили команди на очну ставку. «Шахтар» не знав гіркоти невдач на «Донбас Арені» та бажав продовжити успішну серію. «Динамо» два сезони поспіль не могло здобути національний Кубок і з тренером Валерієм Газзаєвим мало намір перервати низку невдач. До того ж, звітний поєдинок став першим проти «Шахтаря» для Газзаєва на посаді головного тренера «Динамо». Із стартових хвилин у складі киян вийшли Гіоане та Кравець. Тіберіу на лівому фланзі півзахисту, зайнявши місце Ярмоленка, а Артем на вістрі атаки. Обидва дуже прагнули показати себе з найкращого боку і виправдати довіру тренера, але були малоефективні. Кравець багато відкривався, проте рідко чіплявся за м'яч. У результаті в перерві замість нього вийшов Алієв, а місце номінального форварда зайняв Мілевський. На кого було приємно дивитися у складі «Динамо», так це на Андрія Шевченка. Лідер, мотор і мозок команди поступово знаходить минулу форму. На жаль, в останніх матчах результативністю не відзначається, зате веде всі атаки, багато пробиває по воротах і віддає гострі передачі. Динамівці активно розпочали зустріч, створивши два хороших моменти для взяття воріт. Спочатку удар Мілевського з лінії штрафного заблокував захисник, а трохи пізніше Кравець ледь не замкнув подачу з флангу Шевченка. Поступово ініціатива перейшла до донеччан, у складі яких звично активно діяв ударний бразильський квінтет за підтримки невтомного Срни. Саме хорвату пощастило стати автором першого м'яча. Ілсіньо головою переправив м'яча до штрафного майданчика на Даріо, який сходу з 15-ти метрів увігнав м'яча в ближній кут. На жаль, не найкращим чином діяв Богуш, плюс непередбачуваний відскок від мокрого від зливи газону. На компліменти заслуговує й блискучий за виконанням удар Срни. Відкривши рахунок, гірники продовжили володіти ініціативою, при цьому багато уваги приділяючи надійності в захисті. У першому таймі в нападі «Динамо» не вистачало колективних дій, організатора атак. Логічною була поява після перерви Олександра Алієва. Події на полі в другому таймі не залишили байдужими всіх шанувальників футболу. Команди багато атакували, вели жорстке єдиноборство, показували величезне бажання перемогти. «Динамо» створило не одну реальну можливість, щоб зрівняти рахунок, чого тільки варті моменти в Алієва, Ярмоленка, Шевченка, Гусєва, Мілевського. Не відсиджувався в захисті «Шахтар». Вже в компенсований арбітром час кияни, залишившись у меншості після вилучення Вукоєвича, всією командою пішли вперед, пропустивши разючу контратаку. Крапку в багатоходовій комбінації донеччан поставив ударом із десяти метрів у дальній кут Фернандіньо. Прикра поразка на «Донбас Арені» - не привід опускати руки. «Динамо» показало непогану гру й учергове підтвердило, що команда знаходиться на правильному шляху. Попереду на підопічних Валерія Газзаєва, які зазнали в нинішньому сезоні другої поразки, чекають вирішальні матчі в Лізі чемпіонів і важливі поєдинки в першості країни.
Переглядів: 516 | Додав: Real | Рейтинг: 0.0/0