Головна » 2009 » Листопад » 2 » "Динамо" - "Карпати" - 1:1. Зачаровані ворота
12:37
"Динамо" - "Карпати" - 1:1. Зачаровані ворота

31 жовтня 2009

В останній місяць все складніше і складніше «Динамо» досягати позитивного результату. Три з половиною місяці турнірної дистанції, високі емоційні та фізичні навантаження, серія важких матчів… У звітному поєдинку гості відкрили рахунок вже на шостій хвилині – Зеньов реалізував вихід віч-на-віч із Богушем. Динамівці відреагували миттєво, замкнувши львів’ян на своїй половині поля. Безліч небезпечних моментів у першому таймі не принесли результату. Господарям не вистачало точного завершального удару, плюс блискуче грав голкіпер Тлумак. У другому таймі динамівці ще більше підсилили тиск на ворота суперника. На 60-й хвилині Нінкович чудовим ударом із 22-х метрів відправив м’яча точно в «дев’ятку». За півгодини, що залишилися до фінального свистка, «Карпати» грамотно захищалися, відбиваючи масовані атаки «Динамо».

У нинішньому чемпіонаті волею календаря «Карпати» вже в першому колі провели чотири виїзні матчі проти лідерів. «Дніпру», «Шахтарю» та «Металісту» львів’яни поступилися із загальним рахунком 1:9. На матч із «Динамо» галичани налаштувалися по-особливому, а на шостій хвилині вже повели в рахунку. Зеньов скористався помилкою захисту і, вийшовши на побачення з Богушем, був влучним. Кияни мобілізували всі сили на атаку, ось тут у пам’яті сплив нещодавній матч із «Оболонню», в якому команді Валерія Газзаєва теж довелося відіграватися. Найреальніший момент до перерви у господарів був у Алмейди. Бразилець головою, замикаючи подачу з кутового, відправив м’яча у стійку. Двічі з перспективних позицій пробивав Шевченко – обидва рази Тлумак парирував удар нападника.

Було видно, що якби динамівці додали у швидкості, точності передач і були трохи винахідливіші на завершальній стадії, чергові три очки неминуче поповнили б турнірний багаж «Динамо». Мабуть, це просто був не день нашої команди, в усякому разі, напередодні найважливішої гри з «Інтером» так хочеться думати. Поява у другому таймі Нінковича, який замінив молодого Гармаша, підсилила позиції киян в атаці. Під кінець першої години гри серб несподівано для воротаря потужно пробив із 22-х метрів, та в саму «дев’ятку»! Такий майстерний удар не зміг парирувати навіть Тлумак, який бездоганно діяв у звітній зустрічі.

Хто знає, як склалася б зустріч, якби незадовго до цього Кузнецов реалізував небезпечний вихід на ворота в ході разючої контратаки. Врятував Богуш, перевівши м’яча на кутовий. Не дуже помітний цього вечора був Мілевський. У другому таймі в Артема був хороший момент, але з десяти метрів удар у форварда не вийшов. На останній хвилині зустрічі вивести «Динамо» вперед міг Хачеріді. Високий захисник відгукнувся на подачу з кутового, а вигравши боротьбу в опікунів головою пробив поряд зі стійкою. Не допомогли команді двоє молодих нападників – Роман Зозуля та Артем Кравець – яких тренер випустив на фінальний штурм воріт «Карпат». У результаті нічия – 1:1. «Динамо» вдруге у чемпіонаті втрачає очки й у разі успіху «Шахтаря» в матчі з «Чорноморцем» розрив між двома лідерами може скоротитися.

ДИНАМО – КАРПАТИ – 1:1 (0:1)

«Динамо»: 31.Богуш, 3.Бетао, 4.Гіоане (22.Кравець, 85), 7.Шевченко, 10.Мілевський – кап (49.Зозуля, 70), 11.Єременко, 17.Михалик, 20.Гусєв, 34.Хачеріді, 35.Гармаш (36.Нінкович, 46), 44.Алмейда.

«Карпати»: 22.Тлумак – кап, 4.Мілошевич, 5.Тубіч, 8.Ощипко, 9.Кожанов (80.Батіста, 84), 11.Зеньов (18.Кополовець, 67; 33.Тарасенко, 88), 15.Петрівський, 16.Худоб’як, 17.Голодюк, 25.Ткачук, 79.Кузнецов.

Голи: Нінкович (60) – Зеньов (6).

Переглядів: 641 | Додав: Marko | Рейтинг: 5.0/1