Меню сайту
Міні-чат
200
Новини у футболі
Головна » 2009 » Листопад » 3 » Перша ліга. "Фенікс-Іллічовець" - "Динамо-2" - 1:1
12:09
Перша ліга. "Фенікс-Іллічовець" - "Динамо-2" - 1:1

2 листопада 2009

Владислав Калитвинцев

Непростою для другої динамівської команди виявилася подорож до Калініно, де підопічні Литовченка й Калитвинцева зустрічалися з місцевим «Фенікс-Іллічовцем ». Тільки суперники встигли розвести м’яча з центру поля, динамівці відкрили рахунок. На першій хвилині Калитвинцев отримав м’яча, увійшов до штрафного майданчика і пробив у дальній кут, завершивши, таким чином, першу ж атаку своєї команди. За 10 хвилин до перерви господарі відновили рівновагу – Ткачук вирішився на дальній удар із-за меж штрафного майданчика і не помилився – 1:1.

Після перерви «Динамо-2» мало перевагу і не реалізувало багато моментів. Найнебезпечнішим став удар Шевчука на другій компенсованій хвилині. Кримчан врятувала лише стійка. Відзначимо, що це друга нічия нашої команди у п’ятнадцяти матчах.